KONST / Litografier / Färglitografi 14103056
nr 1410 3056
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 170/200. Bildmått: 30x20cm, yttermått inklusive ram: 46x34cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 9 augusti 2021
kl 19:21:34
8/8 20:48:03
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson